Kurss “Tauvošanās”

450€ (par dalībnieku)

Tauvošanās kurss notiek pēc ieprasījuma burāšanas sezonas laikā (maijs-septembris) uz jahtas 34,7 pēdas, Rīgas akvatorijā, brīvdienās (8 stundas/dienā, ieskaitot pusdienu pārtraukumu). Uz jahtas 3-4 mācekļi + 2 pieredzējuši instruktori.

Prasības dalībniekiem: pieredze jahtas vadīšanā un ekipējums

Kursa mērķis: nostiprināt teorētiskās zināšanas par tauvošanos, iegūt dažāda veida praktiskas iemaņas kreiserhajtas tauvošanā.

Programma: tauvošanās ar motoru, tauvošanās ar bortu un aizmuguri (ahteri), tauvošanās pie bojas un mūringa, tauvošanās ar burām, atiešana no piestātnes ar burām vai motoru, špringu lietošana.

Iesācēja kurss

250€

Īss iepazīšanās kurss iesācējiem paredzēts tiem, kam radusies vēlme klūt par burātājiem, bet nav nekāda priekšstata par to, ko tas nozīmē. Kurs notiek no maija līdz septembrim, 2 stundas uz 30 pēdas garas laivas Daugavā. 1-4 apmācāmie (laipni lūgtas arī ģimenes ar bērniem vecākiem par 10 gadiem) + pieredzējis kapteinis.

Prasības apmācāmajiem: ērts apģērbs piemērots laikapstākļiem un labs noskaņojums.

Kursa mērķis: dot priekšstatu par burāšanu un veikt pārgājienu pa upi.

Programma: krastā – stāsts par jahtas uzbūvi ar īsu jahtu apskati jahtklubā, lomas uz jahtas un pienākumu sadale, ekipējums un drošība uz jahtas. Uz ūdens – atiešana no piestātnes, buru pacelšana un manevrēšana, jahtas vadīšana pa noteiktu maršrutu atkarībā no apmācāmo vēlmēm un laikapstākļiem, buru noņemšana, pietauvošanās,  apgūtā apspriešana uz jahtas, tēja ar kapteini.

Kurss “Ultraīsviļņu rācijas operators – Short range radio operator”

200€

Kurss notiek sadarbībā ar Latvijas Jūras akadēmiju, tās mācību korpusā Flotes ielā 12, Rīgā. Mācību ilgums 2 darba dienas, 8 stundas dienā.

Prasības apmācāmajiem: angļu valodas, jūras un burāšanas terminoloģijas pamatzināšanas,

Kursa mērķis: iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas saziņai pa rāciju, nokārtot eksāmenu un iegūt starptautisku rācijas operatora sertifikātu. Sertifikāts ir beztermiņa un to atzīst visas jahtu čarterkompānijas un jūras administrācijas.

Programma: pamatnoteikumi rāciju VHF/SRC izmantošanā, radionavigācijas un glābšanas aprīkojums uz jahtām, noteikumi un licencēšanas prasības, radiosakari un kanāli ŗkārtas situācijām (Mayday, Pan-Pan, Securite); sarunas ar citiem kuģiem, jahtklubiem un krasta apsardzi kā arī praktiskā daļa klasē ar simulatoru, pogas DSC nozīme un lietošana, GMDSS pamatzināšanas, MMSI numurs un mūsdienu AIS sistēma, starptautiskie signāli par nonākšanu nelaimē.

Kurss “Regate”

Kursa cena atkarīga no regates, jahtas tipa un dalības noteikumiem.

Kurss paredzēts gan pieredzējušiem burātājiem, gan iesācējiem. Norises laiks: no burāšanas sezonas atklāšanas līdz tās noslēgumam.

Prasības dalībniekiem: labs burāšanas ekipējums, gatavība pārvarēt grūtības un iegūt daudz iespaidu.

Kursa mērķis: dalība komandā kopā ar pieredzējušiem burātājiem regates laikā, pieredzes iegūšana darbam komandā burāšanas sacensībās. Kopā ar dalībnieku sacensībās piedalās kurators, tiek iedalīta loma komandā un tālāk viss ir nopietni…

Pieteikties kursam “Tauvošanās”

  Pieteikties iesācēja kursam

   Pieteikties kursam “Regate”

    Pieteikties kursam “Rācija”

     Kapteiņu skola YACHTING.LV

     Labu skolu nekad nav par daudz, un mums ir vēlme kļūt par labāko Latvijā. Lieliska pasniedzēju – instruktoru komanda, viņu pieredze, vēlme dalīties ar zināšanām; mācību klase un jahtas piestātnē – viss jūsu drošai atpūtai uz ūdens.

     Kontakti

     Elizabetes 45/47, (ieeja no Jeruzalemes ielas)
     LV-1010, Rīga Latvija

     +371 29515677

     info@yachting.lv

     Seko mums

     CSDD licence Nr.SA/12
     © 2021 Yachting.lv

     Pierakstīties uz kursu